Coneix al nou equip del Gremi

Coneix al nou equip del Gremi

Benvolgut/Benvolguda,

A continuació ens plau informar-te del l'equip de persones que integren el GREMI FUSTA I MOBLE en aquesta nova etapa que obrim amb un nou Organigrama:

Manager General

Marta Loza

gerencia@gremifustaimoble.cat

Assistència a Gerència 

Miquel Tudela

ad.gerencia@gremifustaimoble.cat

Assessoria Financera

Miquel Tudela

corporate@gremifustaimoble.cat

Secretaria 

Mª Lluïsa Matas

secretaria@gremifustaimoble.cat

Assessoria Fiscal, Impostos

Marta Ramírez

fiscal@gremifustaimoble.cat

Facturació

Yolanda Guerrero

administracio@gremifustaimoble.cat

Gestoria Fiscal i Comptabilitats

Ana Donaire

ana@gremifustaimoble.cat

Marta Ramírez

fiscal@gremifustaimoble.cat

Yolanda Guerrero

Fiscal2@gremifustaimoble.cat

Àrea Comercial, Serveis i Formació

Maria Fernández

maria@gremifustaimoble.cat

formacio@gremifustaimoble.cat

Àrea Fusta Constructiva i Projectes 

Greta Tresserra

greta@gremifustaimoble.cat

projectes@gremifustaimoble.cat

Assessoria Recursos Humans i Borsa de treball

Xavier Montero

rrhh@gremifustaimoble.cat

borsadetreball@gremifustaimoble.cat

Assessoria Laboral i Jurídica

Marta Loza

advocat@gremifustaimoble.cat

Gestoria Laboral

Ezequiel Batalla

Adrià Alandi

Gemma Celma

laboral@gremifustaimoble.cat

Comunicació, webs i Xarxes Socials

Alba Marchador

comunicacio@gremifustaimoble.cat

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

*

*